tel.: 48 56 / 655 8855

  • ZLEWY I BATERIE LABORATORYJNE

Zlewy laboratoryjne, armatura, baterie laboratoryjne

Zapewniamy niezbędne wyposażenie laboratoriów. Nasza firma oferuje zlewy laboratoryjne, które mają zastosowanie w pracowniach biologicznych, chemicznych czy analitycznych. Asortyment obejmuje produkty m.in. ze stali kwasoodpornej czy ceramiki, które można dostosować do specyfiki poszczególnych obiektów, a także substancji wykorzystywanych w codziennej pracy. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą armatury w różnych wymiarach i kolorach.

Jakie wyposażenie do laboratoriów polecamy? Mając do czynienia z czynnikami chemicznymi, termicznymi czy radioaktywnymi, warto wybrać sprzęty epoksydowe. W przypadku stężonych kwasów i zasad oraz rozpuszczalników organicznych sprawdzą się modele ceramiczne o dużej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne bądź zarysowania. Z kolei warianty ze stali nierdzewnej to rozwiązanie, które jest odpowiednie przy wszelkich korozyjnych materiałach.

Dostarczana armatura nadaje się do wielu zastosowań, dzięki czemu mogą Państwo dobrać wyposażenie dostosowane do indywidualnych potrzeb.

zlew armatura

Baterie , zawory laboratoryjne – BOXX , AliantC , AliantA 

Media instalacyjne to profesjonalna, wykonana ze specjalnych materiałów armatura laboratoryjna firm Labora Tof , Broen oraz instalacja elektryczna 230V umieszczona w specjalnych kanałach instalacyjnych ( nadstawkach ) bądź w blacie . Armatura zawiera szeroki asortyment zaworów i baterii do wody zwykłej oraz specjalnej ( dejonizowanej lub destylowanej ), zawory do gazu ( posiadające wymagany certyfikat bezpieczeństwa B ), do gazów niepalnych, pary, próżni a także do gazów wysokiej czystości .

zlewy baterie laboratoryjne

Zlewy laboratoryjne – BOXX , aliantC , aliantA

Zlewy i zlewiki dobierane są z szerokiej oferty wiodących światowych producentów w zależności od stopnia narażenia na agresywne i szkodliwe czynniki chemiczne bądź biologiczne oraz z uwzględnieniem ich funkcji w laboratorium. Standardowo do blatów ceramicznych stosowane są zlewy i zlewiki ceramiczne lub epoksydowe , do blatów epoksydowych – epoksydowe, do blatów typu Trespa i Aglodrom - epoksydowe lub ze stali kwasoodpornej , zaś do laminowanych- ze stali kwasoodpornej. Zlewy laboratoryjne z polipropylenu i stali kwasoodpornej dostępne są w wersji jednolitej z blatem o podwyższonym obrzeżu


Wymiary i kolorystyka standardowych rodzajów zlewów 

Ceramiczny Friatec : wymiary : 400/400mm , głębokosć 300mm , kolory : biały , popielaty 

zlewy laboratoryjne

Epoksydowe Durcon : wymiary : 406/406mm , głębokosć 190mm lub 356/457mm, głębokosć 200mm oraz okrągły D200mm , głębokość 200mm , kolory : szary , biały 

zlewy laboratoryjne ciemne

Stal kwasoodporna : wymiary: 400/400mm ,głębokosć 250mm 

Polipropylenowe Plastifer : wymiary : 400/500 , głębokość 315mm 

zlew kwasoodporny Polipropy

Inne rodzaje zlewów laboratoryjnych: wg katalogów firm Friatec, Durcon, Plastifer, Franke lub innych dostępne na życzenie

LOKALIZACJA

LOKALIZACJA

POLTECH sp. z o.o.
ul. Płaska 23
87-100 Toruń
GPS: B 18.667827, L 53.0434014

KONTAKT

KONTAKT

tel.: 48 566 558 855

fax: 48 56 / 653 9012

Państwa dane osobowe, pobierane przez stronę internetową, znajdą się w systemach informatycznych firmy Fabryka Mebli POLTECH sp. z o.o. ul. Płaska 23, 87-100 Toruń, będącej jednocześnie Administratorem Danych Osobowych. Są to następujące dane: adres e-mail, pliki cookie, statystyki google analytics. Dane zbierane są zgodnie z art.5 pkt 1 lit. c w sposób minimalny.
Kontakt z Administratorem email: biuro(at)poltech.com.pl
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Ponadto, w każdej chwili posiadają Państwo prawo wniesienia żądania zaprzestania przetwarzania danych.