tel.: 48 56 / 655 8855

  • MEBLE MEDYCZNE

Meble medyczne producent

Uniwersalny, otwarty charakter naszych mebli labolatoryjnych umożliwia tworzenie pokrewnych grup mebli, które mogą być stosowane w szkołach i placówkach służby zdrowia, oraz przemyśle.

meble medyczne

Producent mebli medycznych

Meble medyczne to wprowadzenie na teren gabinetów lekarskich, szpitali finkcjonalnych i łatwych do utrzymania w czystości mebli wykonanych ze stosowanych w labolatoriach biologicznych materiałów odpornych na środki dezynfekujące i prominiowanie UV.

Meble medyczne oferujemy w trzech podstawowych odmianiach:

  • Meble medyczne i labolatoryjne wykonane w systemie profili aluminiowych Porsa, gdzie wypełnienie aluminiowego szkieletu stanowi płyta meblowa laminowa systemu
  • mebli allantA allantC, dostosowanych do potrzeb pomieszczeń medycznych i czystych
  • mebli BOXX wykonanych w całości na bazie płyt jednorodnych typu Trespa, przeznaczonych do pomieszczeń mikrobiologicznych i mokrych
LOKALIZACJA

LOKALIZACJA

POLTECH sp. z o.o.
ul. Płaska 23
87-100 Toruń
GPS: B 18.667827, L 53.0434014

KONTAKT

KONTAKT

tel.: 48 566 558 855

fax: 48 56 / 653 9012

Państwa dane osobowe, pobierane przez stronę internetową, znajdą się w systemach informatycznych firmy Fabryka Mebli POLTECH sp. z o.o. ul. Płaska 23, 87-100 Toruń, będącej jednocześnie Administratorem Danych Osobowych. Są to następujące dane: adres e-mail, pliki cookie, statystyki google analytics. Dane zbierane są zgodnie z art.5 pkt 1 lit. c w sposób minimalny.
Kontakt z Administratorem email: biuro(at)poltech.com.pl
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Ponadto, w każdej chwili posiadają Państwo prawo wniesienia żądania zaprzestania przetwarzania danych.