tel.: 48 56 / 655 8855

 • MEBLE LABORATORYJNE - ALIANT A

MEBLE LABORATORYJNE - ALIANT A

 Specjalna konstrukcja segmentów uzupełniających powoduje, że sposób zabudowy przestrzeni może być bardzo zróżnicowany (od pełnej zabudowy, poprzez półki i szafki, aż do przestrzeni całkowicie wolnej, umożliwiającej wbudowanie w stół zmywarek, lodówek lub wjazd stołem ruchomym).

 aliant A

Aliant A - stoły laboratoryjne

 • Podstawowe moduły: stoły laboratoryjne aliantA o długościach 90,120 i 150 cm.
 • Konstrukcja nośna aliantA spawana w całości z kształtowników zamkniętych o przekroju 30x30 mm jest wyjątkowo wytrzymała i stabilna.
 • Dokładne szlifowanie spawów i brak szczelin oraz elementów złączonych powoduje, że malowana proszkowo konstrukcja jest szczególnie łatwa w utrzymaniu czystości i dezynfekcji, co umożliwia jej stosowanie w pomieszczeniach typu clean room.
 • Stopki umożliwiają dokładne wypoziomowanie oraz regulację wysokości stołów.
 • Charakter konstrukcji sprawia, że podwieszane lub wsuwane szafki mogą mieć głębokość porównywalną z wymiarem blatu.
 • Stoły występują w standardzie do pracy stojącej wys.90 cm jak i siedzącej wys. 75 cm.
 • Brak dolnego, przedniego poziomego łącznika pozwala na dowolną aranżację przestrzeni pod blatem.
 • Poprzez dołączenie do konstrukcji podstawowych segmentów uzupełniających możliwe jest tworzenie ciągów prostych lub kątowych.
 • Specjalna konstrukcja segmentów uzupełniających powoduje, że sposób zabudowy przestrzeni może być bardzo zróżnicowany (od pełnej zabudowy, poprzez półki i szafki, aż do przestrzeni całkowicie wolnej, umożliwiającej wbudowanie w stół zmywarek, lodówek lub wjazd stołem ruchomym).

Aliant A - stoły laboratoryjne wzmocnione

 • Umożliwiają maksymalne statyczne i dynamiczne obciążenie blatu (wirówki, piece)
 • Wzmacniają znacząco nośność szafek pod blatem
 • Pozwalają na wykorzystanie dolnego poziomu jako solidnej półki

Aliant A

 Informacje techniczne i handlowe – BOXX , aliantC, aliantA

 Toruńska Fabryka Mebli Poltech to znany znany i ceniony producent mebli biurowych, hotelowych i laboratoryjnych ,obecny na rynku od 1987 roku . Firma stosuje procedury zachowania norm jakości ISO 9000, a seria mobilnych mebli biurowych Nomad zdobyła w 2001 roku Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Opracowany i wdrożony do produkcji w 2003 roku nowy system mebli laboratoryjnych aliantA i aliantC zyskał szerokie grono nabywców a jego jakość została potwierdzona licznymi referencjami . Jednocześnie uzyskaliśmy wydane przez niezależne laboratorium certyfikaty bezpieczeństwa na zgodnosć z następującymi normami europejskimi :

PN-EN 13150:2004 Stoły robocze do laboratoriów
PN-EN 14056:2005 Meble laboratoryjne – Zalecenia dotyczące projektowania i instalowania
PN-EN 14727:2006/U/ Meble Laboratoryjne- Meble laboratoryjne do przechowywania
PN-EN 14175-2:2006 Wyciągi laboratoryjne – wymagania bezpieczeństwa i sprawność działania

stelarz aliant a

Tak wiec system aliantC i aliantA to nowoczesne i zaawansowane technicznie meble , które cechuje wysoka jakość i solidność wykonania , bogate walory funkcjonalne i estetyczne oraz wszechstronność pozwalająca w pełni realizować indywidualne potrzeby każdego laboratorium ; począwszy od przemysłowego i chemicznego poprzez mikrobiologiczne a na szkolnych kończąc .

LOKALIZACJA

LOKALIZACJA

POLTECH sp. z o.o.
ul. Płaska 23
87-100 Toruń
GPS: B 18.667827, L 53.0434014

KONTAKT

KONTAKT

tel.: 48 566 558 855

fax: 48 56 / 653 9012

Państwa dane osobowe, pobierane przez stronę internetową, znajdą się w systemach informatycznych firmy Fabryka Mebli POLTECH sp. z o.o. ul. Płaska 23, 87-100 Toruń, będącej jednocześnie Administratorem Danych Osobowych. Są to następujące dane: adres e-mail, pliki cookie, statystyki google analytics. Dane zbierane są zgodnie z art.5 pkt 1 lit. c w sposób minimalny.
Kontakt z Administratorem email: biuro(at)poltech.com.pl
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Ponadto, w każdej chwili posiadają Państwo prawo wniesienia żądania zaprzestania przetwarzania danych.