tel.: 48 56 / 655 8855

  • LABORATORYJNE STOŁY WAGOWE I ANTYWIBRACYJNE

Stoły laboratoryjne wyspowe, wagowe, antywibracyjne

Komfortowe wykonywanie prac w laboratoriach? Jest możliwe dzięki niezbędnemu wyposażeniu, czyli stołom laboratoryjnym wyspowym, które stanowią część modułowych systemów meblowych. To idealne rozwiązanie m.in. do pracowni o większych metrażach. Zapewniają dostęp do przestrzeni roboczej z każdej strony, co pozwala stworzyć kilka stanowisk pracy. W zależności od potrzeb, do wyboru są modele o zróżnicowanych wymiarach i sposobach wykończenia. Już teraz zapraszamy do sprawdzenia wszystkich propozycji.

Antywibracyjne meble laboratoryjne od Poltech

Stoły wagowe - klasyczna, niezależna stabilna konstrukcja metalowa z płytą wagową na amortyzatorach, umieszczona wewnątrz obudowy wykonanej z płyty meblowej. Obydwa elementy wyposażone są w stopki regulacyjne pozwalające na dokładne wypoziomowanie mebla.

stanowiska wybracyjne

Blat typu postforming, Trespa lub Durcon. Wymiary standardowe: wysokość i głębokość 75 cm, długość wersji podstawowej 90 cm, odmiany z szafką 120 cm, z podwójną płytą wagową 120 lub 150cm. Płyta wagowa o wymiarach 45/45 lub 50/50 cm wykonana z granitu (lub w konwencji blatu). Stanowiska antywibracyjne - wbudowane w dowolnym miejscu stołu laboratoryjnego wyspowego wytłumione płyty wagowe lub indywidualne projektowane wyposażenie z izolowanym, stabilnym blatem.

Stoły laboratoryjne AW 01

Stoły laboratoryjne AW 01

Stoły laboratoryjne AW 02

Stoły laboratoryjne AW 02

Stoły laboratoryjne AW 03

Stoły laboratoryjne AW 03

Stoły laboratoryjne AW 04

Stoły laboratoryjne AW 04

 

 

W naszej ofercie znajdują się antywibracyjne stoły laboratoryjne. To meble wyspowe, do których należą modele wagowe i antywibracyjne zapewniające doskonałą precyzję pracy, co jest zasługą m.in. ich stabilności i solidności wykonania. Wyposażone w moduły wagowe w formie płyt zamocowanych na amortyzatorach gwarantują bogate możliwości regulacyjne, co ułatwia dostosowanie konstrukcji do indywidualnych potrzeb i wymagań.

Stoły laboratoryjne

Dzięki zastosowaniu mechanizmów tłumiących drgania możliwe jest precyzyjne wykonywanie najróżniejszych czynności, nawet tych wymagających zachowania najwyższego poziomu stabilności. Wyspowe laboratoryjne stoły wagowe powstają wyłącznie z wysokojakościowych materiałów i z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii, co przekłada się na ich trwałość i solidność. Polecamy je wszędzie tam, gdzie niezbędne jest użycie wyposażenia o właściwościach antywibracyjnych.

Nasza oferta obejmuje stoły laboratoryjne wyspowe o różnej konstrukcji, a także specyfikacji technicznej. Dzięki dużemu wyborowi produktów dobrać można modele, których odporność chemiczna i wytrzymałość mechaniczna zostanie dopasowana do wielu substancji wykorzystywanych w codziennej pracy. Już teraz zachęcamy do znalezienia odpowiednich mebli w samodzielnie dobranym wykończeniu, pasujących do przestrzeni dostępnej w pracowni.

LOKALIZACJA

LOKALIZACJA

POLTECH sp. z o.o.
ul. Płaska 23
87-100 Toruń
GPS: B 18.667827, L 53.0434014

KONTAKT

KONTAKT

tel.: 48 566 558 855

fax: 48 56 / 653 9012

Państwa dane osobowe, pobierane przez stronę internetową, znajdą się w systemach informatycznych firmy Fabryka Mebli POLTECH sp. z o.o. ul. Płaska 23, 87-100 Toruń, będącej jednocześnie Administratorem Danych Osobowych. Są to następujące dane: adres e-mail, pliki cookie, statystyki google analytics. Dane zbierane są zgodnie z art.5 pkt 1 lit. c w sposób minimalny.
Kontakt z Administratorem email: biuro(at)poltech.com.pl
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Ponadto, w każdej chwili posiadają Państwo prawo wniesienia żądania zaprzestania przetwarzania danych.