• 48 56 / 655 8855
Polski
  • Angielski

Meble Hotelowe - POLTECH

Meble Hotelowe - Irys

Proste linie mebli dają wrażenie ładu i przestronności. Popularne i niezwykle praktyczne meble hotelowe - Irys, dostępne w melaminie koloru klonu i orzecha caravaggio.

Meble Hotelowe - Lotos

Nowoczesna, z nutą egzotyki, seria mebli hotelowych. Specyficzne kształty wybranych elementów mebli, jaskrawe plamy na stonowanych płaszczyznach dają poczucie niepowtarzalności. Meble hotelowe lotos będą doskonale prezentowały się w hotelu każdej kategorii po wyborze wersji melaminowej (orzech caravaggio z aplikacją Bordeaux Brillant).

Meble Hotelowe - Magnolia

System Magnolia dyskretnie łączy tradycyjny kształt i współczesną kolorystykę. Meble hotelowe Magnolia, do wyboru ekonomiczna opcja mebli z melaminy (trawa morska, akacja i orzech caravaggio) i komfortowa wersja fornirowana (mahoń brąz).

Meble Hotelowe - Jasmin

Niezwykle prosta lecz funkcjonalna i efektowna możliwość zagospodarowania wnętrz pokojowych. Meble hotelowe Jasmin dostępne w opcji melaminowej, w starannie dobranych kolorach limby, limby czekoladowej i akacji.

Meble Hotelowe - Asteria

Najbardziej tradycyjna oferta z palety POLTECHU. Miękkie linie mebli i ciepła kolorystyka pozwalają tworzyć przytulne wnętrza. Meble hotelowe Asteria, zestaw jest produkowany w melaminie w kolorze gruszy, akacji i orzechu caravaggio.

Kontakt

Lokalizacja

POLTECH sp. z o.o.

ul. Płaska 23

87-100 Toruń

GPS: B 18.667827, L 53.0434014

Kontakt

tel.: 48 56 / 655 8855

fax: 48 56 / 653 9012

 

Social Media

facebook.com

twitter.com

Napisz do nas!
/>